Oto prosta droga do utraty libido i potencji!

To, co przedstawiane jest w mediach jako synonim wolności prowadzi do zniewolenia i frustracji. I niestety nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Antykoncepcja i pornografia, które często są przedstawiane jako źródła wolności w sferze seksualnej w rzeczywistości prowadzą do głębokiego zniewolenia. Taką opinię przedstawiali zaproszeni przeze mnie do „Starcia Cywilizacji” eksperci. Zarówno seksuolog dr Bogdan Stelmach, jak i psycholog dr Sabina Zalewska przypominali o licznych skutkach ubocznych, jakie ma antykoncepcja.

– Ona, nie wiem, dlaczego się o tym nie mówi, zabija u kobiet libido – mówił seksuolog, a gdy zauważyłem, że temu można przeciwdziałać stosując środki wspomagające libido odpowiedział, że to rzeczywiście znakomita wolność, w której trzeba nieustająco podawać sobie środki farmakologiczne.

Obniżone libido wiąże się zaś z niższą samooceną, samoakceptacją, a także z mniejszymi relacjami w związku – wskazywała psycholog.

Oboje nie mieli też wątpliwości, że trudno jest dyskutować na temat skutków, jakie ma antykoncepcja na depresję. – Te badania nie dają się zakwestionować – mówił dr Stelmach.

Cz. 1

Cz. 2